juchiewicz

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Warunki współpracy

Warunkiem koniecznym do podpisania umowy jest dokonanie wyboru audytora do badania sprawozdania finansowego w trybie przewidzianym w art. 66 ust. 3 ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości.

Nasze wynagrodzenie za badanie sprawozdań finansowych uzależnione jest od terminu realizacji oraz nakładu pracy biegłych rewidentów i innych osób skierowanych do badania sprawozdania finansowego.

Stosowana przez nas stawka netto za jedną roboczogodzinę zależy od stopnia złożoności procesu badania i kwalifikacji skierowanych do badania osób.

Wynagrodzenie obejmuje wydanie opinii i raportu biegłego rewidenta z przeprowadzonego badania oraz koszty badania.

Za dodatkowym wynagrodzeniem raport może zostać sporządzony w języku angielskim.

W trakcie trwania umowy o badanie sprawozdania finansowego zapewniamy konsultacje w zakresie umożliwiającym efektywne prowadzenie badania sprawozdania finansowego.

W przypadku zainteresowania ofertą badania sprawozdania finansowego, prosimy o wypełnienie  ankiety i przesłanie na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem nr 41 344 50 89 lub 22 832 73 22.